Dawno, dawno temu, były telefony bez internetu. Aż ciężko w to uwierzyć, że kiedyś przez telefon nie robiono zakupów. Dzięki aplikacjom na telefon można dziś dokonywać przelewów z konta bankowego, kupować ciuchy, zamawiać pizzę, sprawdzać rozkład jazdy, a nawet prowadzić video rozmowy. Dzisiaj każdy ma swoje top 5 aplikacji ułatwiających mu życie. 

Dzięki tej aplikacji na telefon oszczędzam pieniądze!

Alle Folders

To taka aplikacja w której są foldery promocyjne większości sklepów w Holandii. I jaka oszczędność papieru! I ja jako Grażyna biznesu co tydzień w niedzielę sprawdzam gdzie w tym tygodniu opłaca się zrobić zakupy czyli gdzie, co jest na promocji. Zawsze na promocji kujemy płyny do prania i te zmiękczające, pasty do zębów, papier toaletowy i w okresie świątecznym tony mandarynek. Ale to nie są takie promocje, że 20 centów taniej, tylko takie np, że jedna sztuka gratis. A ja bardzo przywiązuje się do produktów i pamiętam co ile kosztuje, więc to są prawdziwe promocje a nie takie jak na black week. Myślę, że ta aplikacja jest w top 5 aplikacji każdego, kto o niej wie!

pyszne.pl w holenderskim wydaniu

Thuisbezorg 

W Polsce ta aplikacja nazywa się pyszne.pl, i pokazuje jedzenie z dowozem do domu w Twojej okolicy. Ta aplikacja ratuje życie kiedy np nie masz czasu i ochoty gotować, albo kiedy wpadają znajomi na obiad a Ty masz tylko dwa kotlety dla siebie i męża. I ta aplikacja jest super bo przy każdej restauracji są gwiazdki mówiące o zadowoleniu klientów, i jak już się zamówi to aplikacja pokazuje za ile szamka będzie na Twoim stole. Korzystam z niej kilka razy w miesiącu, bo jestem leniuszkiem. 

Reszta z mojego top 5 aplikacji z których korzystam od niedawna, ale kocham bezgranicznie

Parkmobile

Co prawda ja nie jeżdzę sporo samochodem, a pod domem mam bezpłatny parking, ale ta aplikacja przyjade się w bardzo kluczowych momentach. Pada i wieje, a ostatnia rzeczą o której marzysz to szukanie sprawnego parkometru? Musisz coś bardzo szybko załatwić, i nie masz głowy do biegania z biletem? Ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie. Wybierasz strefę, start i stop i jeśli zaparkowałeś w miejscu przeznaczonym do parkowania, mandaty będą Ci nie straszne. Tylko pamiętaj o wyłączeniu aplikacji!

Zdrowie

Ta aplikacja pozwala mi śledzić cykl miesiączkowy. Więc kiedy wpadam w panikę i nie pamiętam kiedy ostatni raz był ten dzień to wchodzę w aplikacje i widzę informacje ostatnie krwawienie 24 dni temu. I super! Aplikacja wysyła również powiadomienia, kiedy prawdopodobnie rozpocznie się Twoja kolejna miesiączka. Kocham tą aplikacje. Bo która z nas chociaż raz nie szukała w archiwum wiadomości kiedy to żaliła się komuś, że boli ją brzuch. Bo kompletnie nie pamiętała kiedy miała ostatnią miesiączkę. Właśnie!

Picnic

Kto by pomyślał 30 lat temu, że będzie aplikacja do robienia zakupów. W dodatku te zakupy zostaną dostarczone bez opłaty za transport na 9 piętro pod same drzwi. Magia. Z zakupów w Pik Nik korzystamy kiedy jesteśmy bardzo zapracowani i szkoda nam czasu na wyprawy do sklepu. Albo kiedy chcemy zamówić ciężkie zakupy np warzywa, mleka, soki. Może i nie jest to sklep z licznym asortymentem ale mają podstawowe produkty i co najważniejsze, nie pobierają opłat za dostawę. 

Comments are closed.